Promosyon

Reklam, tanıtım çalışmaları görsel, yazılı, dijital alanlarda yoğun biçimde yapılmaktadır. Özellikle orta büyüklükteki şirketler ise hem uygun fiyatlı olması hem de etkili tanıtım yapma özelliği bulunması nedeniyle promosyon ürünleri sipariş etmektedirler. Şirketimiz de bir promosyon firmasıdır ve birçok ürün seçeneğini müşterileri için sunar. Bunlardan en yaygın, etkili olan promosyon ürünü ise kalemdir.

Kalem Neden İyi Bir Promosyon Ürünüdür?

Promosyon kalem , bu alanda çalışma yapmak, marka bilinirliğini arttırmak ve marka değerini güçlendirmek için birçok sektörde tercih edilen bir üründür. Kalemin promosyon alanında bu kadar sık kullanılmasının nedeni ise şunlardır: Promosyon ürün seçeneklerinden biri olan kalem için şirketimiz size çok sayıda çeşit de sunar. Ayrıca VIP müşterileriniz için özel siparişler de hazırlatabilirsiniz. Promosyon kalem türleri arasında metal tükenmez kalem, plastik tükenmez kalem, fosforlu kalem, kurşun kalem vb. bulunur. İstediğiniz türde kalem için baskılarımız üst düzey kalitede yapılmaktadır.

Promosyon Kalem Marka Değerini Nasıl Yükseltir?

Promosyon kalem iyi seçildiğinde ve uygun müşteri için ideal tercihler yapıldığında marka değerinize büyük katkı sağlayabilir. Öncelikle ürünün kaliteli olması, baskılarının sağlam olması marka imajınızı arttırır. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli bir görünüm mevcut müşterileriniz ile daha iyi bağlar kurmanızı sağlarken aynı zamanda potansiyel müşteri kitlenize de çekici görünmenizde yardımcı olur.

Promosyon Kalem Fiyatları Nedir 2020?

Promosyon kalem fiyatları şirketimizde uygun seviyelerde belirlenmiştir. Sipariş adeti arttıkça fiyatlar daha ekonomik olmaktadır. Firmamız yüksek adetlerde kalem siparişlerini hızlı biçimde hazırlayabilmektedir. Fiyat teklifimiz için öncelikle bize kalem tercihinizi, logonuzu, firmanızın iletişim adreslerini, varsa sloganını iletebilirsiniz. Bunları değerlendirdikten sonra sizin için en uygun fiyat teklifi hazırlanacaktır.